Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3 dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3: Wyczerpująca kolekcja religijnych piosenek

Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3 to aplikacja na Androida, która zawiera obszerną kolekcję pieśni religijnych, zwykle śpiewanych w chrześcijańskich szkołach niedzielnych. Ta aplikacja jest darmowa do pobrania i zainstalowania, a wszystkie piosenki w niej można słuchać offline, bez połączenia internetowego. Jest przeznaczona dla dzieci i nauczycieli szkoły niedzielnej, a mamy nadzieję, że ta aplikacja będzie dla nas wszystkich błogosławieństwem.

Aplikacja jest prosta i łatwa w obsłudze, a także posiada stosunkowo obszerną listę piosenek. Ma również funkcję odtwarzania w tle i może być udostępniana za pomocą mediów społecznościowych. Najlepsze jest to, że piosenki nie przestają grać nawet po otwarciu innych aplikacji. Dodatkowo, posiada automatyczną funkcję następnej piosenki, a także przyciski do losowego odtwarzania i powtarzania.

Warto zauważyć, że cała zawartość tej aplikacji nie należy do dewelopera. Deweloper jedynie zbiera je z publicznych stron internetowych z licencją Creative Commons i sam nie udostępnia ich. Dlatego wszelkie prawa autorskie należą do ich właścicieli. Jeśli jesteś właścicielem któregokolwiek z utworów w tej aplikacji i nie chcesz, aby Twoja muzyka była wyświetlana, możesz skontaktować się z deweloperem za pomocą podanego adresu e-mail i poinformować go o swoim statusie właściciela. Oni będą szanować Twoje prawa i usunąć piosenkę lub tekst.

Program jest dostępny w innych językach

Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3 dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3

Czy próbowałeś Lagu Rohani Sekolah Minggu Mp3? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.